Przeskocz do treści

Premiera Star Wars The Old Republic wkrótce po zakończeniu beta testów

Pozycja The Old Republic jest grą MMORPG, bazującą na stworzonym przez filmy G. Lucasa świecie SW.
The Old Republic ma różnić się od pozostałych MMORPG tym, że gracz powinien się czuć w pewnym sensie jakby był w grze gry jednoosobowej, z powodu atrakcyjnej akcji, lecz również w każdym momencie będzie można używać z funkcji wieloosobowych.

Producent nie chce jednakże spieszyć się z wydaniem Star Wars The Old Republic, chce ją najpierw dopracować a później dopiero wydać na rynek, jako całkowicie ukończony produkt, co chciałby pozyskać przez częściowe udostępnianie beta Star Wars The Old Republic jeszcze większej liczbie testerów.
Open testy wersja beta Star Wars The Old Republic umożliwią graczom zaznajomić się z uniwersum SWTOR, wypróbować produkt jaki pragnie nam zaserwować BioWare, a deweloper będzie dzięki temu w stanie testować swój niecałkowicie dokończony produkt oraz znaleźć ewentualne bugi. Taka polityka z pewnością pomaga dewelopera, ale niestety zwiększa przebieg wytwórczy Star Wars The Old Republic, odsuwając jeszcze dalej termin pojawienia się.

Testy wersji beta SWTOR rozpoczynają się w okolicach listopada i będą trwały tak długo, jak producenci SWTOR będą ich wymagać.
Dużo graczy po beta testach spodziewają się produkcję już dopracowanej, przez co ogromnie często będą mogli się rozczarować ilościami pomyłek, które w wielu przypadkach nawiedzają beta testy.
Beta testy SWTOR zaczęły się już dość bardzo dawno, ale były one udostępnione jedynie dla wąskiego grona graczy, dopiero kilka miesięcy temu producent zdecydował się przekazać grę do testów beta większej ilości użytkowników.
Beta testy te będą miały prawdopodobnie na celu skontrolowanie stabilności serwerów gry, a także to, jak produkcja zachowa się przy takim naporze użytkowników z każdego zakątka świata, eksplorujących wszystkie fragmenty świata nadzwyczaj dokładnie, wypatrując bugów lub zapowiedzi zbliżających dodatków, które producent dopiero projektuje.
Premiera SWTOR ma się odbyć już za parę tygodni. Na pewno ogłoszenie gry tego typu będzie dla wielu graczy bardzo dużym faktem. Jednak czy naprawdę gra SWTOR spodoba się fanom gier osądzimy nie prędzej niż po wydaniu tej gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *